Rozšíření Proces Analýza

Identifikujte jednotlivé procesy a vztahy mezi nimi. Získejte pochopení škodlivých prvků základních obchodních operací a podnětů nezbytných pro nápravu.

Stáhněte si 14-ti denní zkušební verzi

EMPOWERING BUSINESS USERS TO DO MORE

Tableau rozšíření ve vašem dashboardu

PROCES ANALÝZA V AKCI

Často kladené dotazy

Tableau extensions jsou podporována na Tableau Desktop, Tableau Serveru a Tableau Online.

Požadavky na verzi Tableau při používání Tableau extensions:

  • Tableau Desktop 2018.2 a pozdější
  • Tableau Server 2018.2 a pozdější
  • Tableau Online

Nejprve si stáhněte soubor rozšíření (.trex) do svého počítače, vyhledejte jej a otevřete pomocí Tableau. Po umístění do požadovaných dashboardů se budou muset první uživatelé nejprve zaregistrovat. Po přihlášení budete moci rozšíření používat v řídicích panelech Tableau.

Další informace o tom, jak přidat rozšíření Tableau do dashboardů, naleznete na následujícím odkazu: https://tableau.github.io/extensions-api/docs/trex_getstarted.html

Každá přípona Tableau se skládá ze souboru manifestu (.trex). Tyto soubory manifestu obsahují pokyny pro metadata o tom, jak se připojit k příslušné příponě v cloudu, uvnitř nich není napsán žádný kód ani logika. Jsou také jedinou věcí, kterou je třeba začít používat v prostředí Tableau. Umístěním rozšíření do dashboardu (ů) jako objektu uživatel zahájí následnou autentizační fázi, která je rozhodující pro zahájení používání rozšíření.

Další informace o souborech .trex naleznete na tomto odkazu: https://tableau.github.io/extensions-api/docs/trex_overview.html

Pro některá z našich rozšíření není nutné žádné přizpůsobení a další vývoj. Rozšíření Sankey Diagram, Obnovení dat a Analýza procesů jsou okamžitě ke stažení (a zdarma po dobu 14 dní).

Rozšíření What-if Analysis a Data Governance však vyžadují přizpůsobení specifické pro jednotlivé klienty. Máte-li zájem o některou z těchto dvou, obraťte se nejprve na nás a projednejte relevantní podrobnosti potřebné pro jejich přizpůsobení.

ZAVÁDĚCÍ PŘÍSTUP

Pro implementaci rozšíření máme k dispozici flexibilní možnosti navržené tak, aby vyhovovaly potřebám vašeho podnikání.

Implementační kroky

  • Posouzení požadavků klienta
  • Přizpůsobení a vývoj rozšíření
  • Ukázka řešení a technická dodávka

Přečtěte si zásady zabezpečení dat

CENÍK

Chcete-li obdržet cenovou nabídku pro každé rozšíření podle situace vaší firmy, vyplňte prosím kontaktní formulář níže a brzy se ozveme.