Jsme konzultační společnost působící jako přední poradenský partner v oblasti Business Intelligence. Ve své činnosti již 10 let úspěšně využíváme kombinaci zkušeností, talentu a profesionality našich zaměstnanců. Od začátku našeho působení na trhu jsme začali spolupracovat s významnými korporátními klienty v oblasti telekomunikací a postupně jsme své portfolio klientů rozšiřovali a stále rozšiřujeme do oblastí financí a bankovnictví, retailu, energetiky a dalších. Našimi neméně důležitými klienty jsou také středně velké či menší společnosti.

V našich řešeních se zaměřujeme především na rychlé a jednoduché zpřístupnění informací uživatelům byznysu na základě jejich dat tak, aby jejich rozhodnutí mohla být rychlá a kvalitní.

Již 7 let působíme na trhu také jako Tableau partneři – nyní se statusem Tableau Silver Partner. Tableau implementujeme mimo jiné v České republice, na Slovensku, Německu, ve Velké Británii, jižní Asii a Austrálii.

Věříme, že je třeba, aby se firmy transformovaly na tzv. “data-driven” společnosti. Abychom jim mohli být inspirativním partnerem, snažíme se aktivně adaptovat na měnící se datové a analytické ekosystémy a spolupracujeme s předními poskytovateli technologií v oboru, abychom našim zákazníkům zajistili nejlepší vhodná řešení.

Naše hlavní aktivity nezaměřujeme pouze na dodávku nástrojů a řešení v oblastech obohacení a konsolidace dat, vizualizace a analýzy a správy informací (Data Governance), ale i na obecné vzdělávání související s daty a jejich využíváním (datovou gramotnost).